Пять против четырех. Верховный суд США с перевесом в один голос узаконил однополые браки по всей стране. Президент Барак Обама назвал это решение «победой для Америки, которая сделает американцев более равными и свободными». Христианские лидеры США наоборот, считают, что Верховный суд открыл двери к моральному упадку и глубокой конфронтации в обществе.
Некоторые служители призвали паству к мирным протестам и гражданскому неповиновению федеральным властям.
По мнению пастора Александра Шевченко, решение Верховного суда лишь закрепило реально существующее положение дел в обществе. При этом важно понимать что: «Церковь и государство – два разных института. Проблема в том что государство и церковь настолько состоят в общности, что церковь сразу в панике: «они посягают на наши убеждения». Мне кажется, что Церкви Америки скоро придется привыкать к подпольному образу служений, другая её часть будет вынуждена стать лояльной к таким переменам. Это закон проверит всех нас на «вшивость».
Предлагаем вашему вниманию проповедь пастора Александра Шевченко, которую он произнес в церкви Дом Хлеба в ответ на случившееся в США.

15-06-28 Семья – основа общества #18 Право на гражданское неповиновение. Oudio from PEMA.tv on Vimeo.

(13807)

Право на гражданское неповиновение

Comments

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

15 комментариев

  • Natalia
    Reply

    Как хорошо вы сказали пастор: «Они не видят ничего плохого в преступлении» и оправдывают нечестивцев. Это прямо пересекается с тем, что сейчас происходит в Америке. Города обьявили себя «санкшуари», чтобы дать нелегалам остаться в стране.

  • bbn
    Reply

    Уважаемые братья и сестры, друзья. Как вы наверно заметили некоторые комментарии с сайта удаляются. Это происходит строго по усмотрению Администрации. Комментарии, которые несут в себе колкости и оскорбления в адрес пасторов, проповедников и посетителей сайта недопустимы. Возможность оставить комментарий подразумевает обсуждение данной проповеди, темы и т.д, но не в коем случае не личности. Спасибо за понимание.

  • Денисl
    Reply

    Александр, спасибо за слово! Скажите пожалуйста а как относится к призыву в армию, ведь мы живем в этом государстве и от нас требуют идти на службу, и сейчас в Украине в такой ситуации как поступать, когда требуют и заставляют народ идти, когда творится беззаконие. Как поступать христианам, отказываться брать оружие и не принимать присягу, или как поступать?
    Откр 13:10: «Кто ведет в плен, тот сам пойдет в плен; кто мечом убивает, тому самому надлежит быть убиту мечом. Здесь терпение и вера святых.»
    Прошу ответьте на эмеил. Очень важен ваш ответ. Спасибо

    • Иван
      Reply

      То, что происходит у нас в Украине — беззаконие. Христианам не стоит принимать участие в «грязной войне». Мы в этом мире странники и пришельцы, чужие миру и свои Богу. Поэтому моё личное убеждение не идти на войну и не убивать людей. Так как наша война духовная, а не физическая. Олигархи не поделят власть и деньги, поэтому им нужно это АТО, вот и загоняют люде на бойню. Рвите повестки и не идите в военкомат. Никто не имеет право вас заставить. Если Донецк и Луганск со слов президента Украины — террористы, то там должны воевать специальные войска, а не простой народ Украины.

  • Gabriel
    Reply

    Полностью согласен с Александром. Но теперь я опасаюсь за безопасность Александра: за такую проповедь теперь ведь могут и посадить… Впрочем все в руке Божией.

  • Павел Б.
    Reply

    Спасибо вам Александр. Похоже приходит время чтоб говорить библейскую правду нужно быть героем. Пусть Бог благословит вас

  • Геннадій
    Reply

    Содом і Гоморра приречені. Вогонь сірчаний від Бога впав на ці міста, які займалися цим блудом – гомосексуалізмом: «І Господь послав на Содом та Гоморру дощ із сірки й огню, від Господа з неба. І поруйнував ті міста, і всю околицю, і всіх мешканців міст, і рослинність землі» (Буття, 19:24-25). Не зважаючи на те, що на вигляд місцевість Содому була, мовби Божий сад (Буття, 13:10), кінець цієї місцевості став фатальним: все було знищено вогнем з неба. Колись я чув, як брат-проповідник радісно свідчив присутнім на зібранні в слов’янській церкві м. Сакраменто про те, що їх Бог поселив в чудову країну, де тече молоко й мед. Можливо багатьом жителям Америки зараз важко повірити в те, що сірчаний вогонь проллється на таку благополучну країну, як США, як це неймовірно було й для жителів Содому.

  • Геннадій
    Reply

    На мою думку, християни в усьому світі (і зокрема в США) суттєво здали свої позиції. Я пам’ятаю, як я був на велелюдному мітингу проти узаконення одностатевих шлюбів десь років 10 назад в місті Олімпії (штат Вашингтон). Не думаю, що зараз пройде щось подібне в Америці (принаймні я ніде досі про це не читав). Християни здалися і перестали пручатися: «А, все одно, це мусить статися, написано в Біблії, що беззаконня буде намножуватися». Але чому саме беззаконство намножиться? Бо любов християн охолоне: «І через розріст беззаконства любов багатьох охолоне» (Мт. 24:12). Розріст зла – результат зменшення сили християн, їхньої любові. Цей диявольський закон прийняли в усіх штатах Америки не тому, що сильне зло, а тому що слабке християнство.

  • Геннадій
    Reply

    Алекс Шевченко зауважив, що ми не повинні проводити паралелі, а як же ось ці місця Слова Божого:
    «і міста Содом і Гоморру спопелив, засудивши на знищення, і дав приклада для майбутніх безбожників…» (2 Петр. 2:6); «Як Содом і Гоморра та міста коло них, що таким самим способом чинили перелюб та ходили за іншим тілом, понесли кару вічного огню, і поставлені в приклад, так само буде й цим сновидам (мечтателям – рос.), що опоганюють тіло…» (Юди 1:7-8).
    Зауважте: так само буде й цим сновидам… Як саме? Вогонь впаде з неба… Про це говорить Христос: «Того ж дня, як Лот вийшов із Содому, огонь із сіркою з неба линув, і всіх погубив. Так буде й того дня, як Син Людський з’явиться!» (Лук. 17:29-30).

  • Геннадій
    Reply

    Саме кольори райдуги (веселки) взяли для своєї візитної картки гомосексуалісти. Чому саме райдугу? Відповідь знаходимо в Біблії: «І Бог промовляв: Оце знак заповіту, що даю Я його поміж Мною та вами, і поміж кожною живою душею, що з вами, на вічні покоління: Я веселку Свою дав у хмарі, і стане вона за знака заповіту між Мною та між землею» (Буття, 9:12-15). Райдуга – це чудово, тільки це по суті святотатство сексуальних збоченців, що вони взяли собі за прапор цей знак Божого Заповіту. Це по-перше. По-друге, як тепер християни відносяться до кольорів райдуги? Вони не просто соромляться цих кольорів, а від них сахаються, бо це, на думку християн, знак содомітів. А чомусь не приходить думка, що це, насамперед, Божий знак для людей. Аж ніяк не варто християнам соромитися кольорів райдуги.
    Коли я був в Америці, то з одним братом по вірі вибрав собі джинсову сорочку з мініатюрною нашивкою кольорів райдуги, то він мені одразу сказав, щоб я її не купував, бо це знак гомосексуалістів…

  • Геннадій
    Reply

    Р. S. Дияволові мало того, що ГЛТБ легалізували в усіх штатах Америки. Коли я писав цю статтю, отримав повідомлення від пастора Богдана Степанюка з Небраски: «Виявляється, міністр закордонних справ Керрі сказав, що США тепер рахують своїм обов’язком покінчити з дискримінацією ГЛТБ у світі і уряд США буде робити все можливе зі свого боку, щоб легалізувати гомосексуалістів в кожній країні. Уряд Америки ввів посаду спеціального посланника в ранзі дипломата (гомосексуаліста з багаторічним стажем), який буде переміщатися по світу з дорученням президента Обами ввести такий закон по всіх країнах, які ще не прийняли цього».
    Напевно що доля Содому і Гоморри очікує не тільки США, а всю землю. Бо й написано, що «теперішні небо й земля … зберігаються для огню на день суду й загибелі безбожних людей» (2Петр. 3:7). І логічно припустити, що це станеться саме після того, як всі країни приймуть легалізацію ГЛТБ.

  • Анна Мо
    Reply

    Желаю от всего сердца, чтобы сохранил Господь вас и всех уповающих на имя Его от греха, укрепил веру и даровал силу Духа Святого быть твердыми в исполнении заповедей Его

  • Ольга Ивановна
    Reply

    Спасибо, Александр! Слава Богу за то, что Он Духом Святым вложил в ваши уста мудрую проповедь!

  • Elena
    Reply

    Аминь и слава Богу! Спасибо, пастор Александр, за Ваше смелое сердце и мужество говорить безбоязненно правду Божию.
    *Рухнули народы в яму, которую вырыли сами, в сети попали свои, раскинутые другим (Пс.9:16).
    «Невозможно не прийти соблазнам, но горе тому, через кого они приходят» (Лук.17:1).
    Молитвенно с Вами духом (Еф.6:18). Храни нас всех Господня благодать и милость!